Het is vandaag 10 februari 2012 | Nog 4 dagen tot Valentijnsdag

Blog over de man-vrouwrelatie

Als liefde het antwoord is, wil je de vraag dan nog eens herhalen? - Koot & Bie
FEM

HORLOGE: 40 JAAR OMEGA MOONWATCH

We schreven er al eerder over op manOman, maar op 21 juli is het veertig jaar geleden dat Edwin (Buzz) Aldrin zijn Omega Speedmaster op de maan bracht. Vandaar dat je in de maanden juni en juli de prachtige nieuwe bannercampagne van de Omega Speedmaster aantreft op manOman, waar de erven van John F. Kennedy hun toestemming voor gaven. Hij was immers de president die het landen op de maan tot prioriteit verhief.

Speedmaster Apollo 11
Het heugelijke feit van de maanlanding wordt gevierd met een jubileummodel van het fameuze maanhorloge, de Speedmaster Apollo 11. Er zijn twee versies beschikbaar. De een is ingelegd met het zegel van het Apollo-programma in 18 kt. goud (ook aan de achterzijde) en wordt als gelimiteerd model in een oplage van 69 stuks gemaakt van platina. Voor de andere geïnteresseerden is er een roestvrijstalen versie (7.969 stuks) met een zilveren medaillon. Het chronograaf horloge heeft het Omega kaliber 1861 met handopwinding dat ook voor de originele moonwatch werd gebruikt. Ook het Hesalite acrylglas dat zo geschikt bleek voor ruimtereizen is aanwezig. Het horloge is op de achterzijde genummerd, en bevat de woorden ‘The First Watch Worn on the Moon’, ‘July 21, 1969’ en wordt geleverd in een prachtige houten doos met een los zilveren herdenkingsmedaillon, waarop staat ‘The Eagle has Landed’. Op de wijzerplaat van alle modellen staat onder de woorden Omega Speedmaster Professional de aanduiding 02:56 GMT, de exacte tijd dat Neil Armstrong zijn ‘one small step’ op de maan maakte.

Wil je ook het verslag lezen en de foto's zien van de ontmoeting die manOman had op de Basel Worldfair met Buzz Aldrin? Klik dan hier.

Wil je weten waar je de Omega Speedmaster kunt kopen? Kijk dan op de store locator op Omegawatches.com.

Tip een vriend Share |

Gepost door Melinda Braaksma | 01-06-2009 | 00:00
Reacties

Ik kan het je vertellen: klik even op de link onderin het artikel en je komt op de store locator van Omega, kijk onder retailers, klik in Europe, dan Netherlands en dan Amsterdam.
Daar staan vier verkoopadressen.

Maureen | 01-06-2009 | 22:50

Kan Mandy mij svp adviseren waar ik dit horloge kan kopen in Amsterdam. Ik zou deze graag voor mijn man willen kopen.

Jacqueline | 01-06-2009 | 20:19

Plaats een reactie

Van

Je e-mailadres zal niet worden getoond op de website

Bericht

MANOMAN’S FAVORIETEN

  • Spicebrush Apeldoorn

    American Restaurant Spicebrush in Apeldoorn. Gezellig, lekker, goede service.

    prijs: vanaf 19,75
  • arrangement kadobon wadlopen

    Uit: Wadlopen

    Geef een oerhollands uitje cadeau. Een onvergetelijke ervaring.

    prijs: 25,50 p.p.
  • Verkadefabriek

    De Verkadefabriek

    Is jouw vrouw een meisje van Verkade? Kom dan naar De Verkadefabriek.

     
  • Moeke's brasserie

    Moeke's Brasserie

    Franse en Nederlandse keuken in Diepenveen, vers, heerlijk en betaalbaar.

    prijs: menu vanaf 29.50